Logowanie Rejestracja

Szlifierka do betonu 680 mm, 400 V ze zdalnym sterowaniem

Kod 11141
Szlifierka do betonu 680 mm, 400 V ze zdalnym sterowaniem Szlifierka do betonu 680 mm, 400 V ze zdalnym sterowaniem Szlifierka do betonu 680 mm, 400 V ze zdalnym sterowaniem Szlifierka do betonu 680 mm, 400 V ze zdalnym sterowaniem

Profesjonalna szlifierka ze sterowaniem zdalnym odpowiednia do wszystkich prac szlifierskich i polerowania. Urządzenie pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności na godzinę bez większego wysiłku fizycznego. Idealne do dużych i uciążliwych prac przy renowacji podłóg takich jak usuwanie powłok epoksydowych, pozostałości kleju i farby, wyrównywanie nierównych posadzek czy naprawa nasiąkniętych wodą posadzek betonowych o powierzchni ponad 200 m². Podczas szlifowania nasiąkniętej wodą posadzki betonowej dzięki tej maszynie uzyskuje się wydajność 80-100m²/godz. Ta szlifierka z zasysaczem pyłu z workiem Longopac (10973) zapewnia bezpyłowe szlifowanie posadzek betonowych. Dysponujemy bogatym asortymentem segmentów diamentowych do szlifowania betonu i kamienia naturalnego. Można u nas wynająć albo kupić zestaw segmentów diamentowych. Jeżeli segmenty są wynajmowane, zwraca się je razem z maszyną. Cena zestawu segmentów obliczana jest w następujący sposób: * Pomiar przy wynajmie i zwrocie. * W zależności od zestawu segmentów diamentowych cena jednostkowa jest obliczana za każde 0,1 mm, z minimum wynoszącym 0,25 mm. Minimum takie pokrywa część kosztów logistyki, zużycia, ryzyka złamania zęba itp. * Maksymalna cena za zużycie zestawu segmentów diamentowych równa się cenie zakupu. * W przypadku dużych projektów szlifierskich >200 m² uzgadniana jest z góry cena za m². Prosimy w tej sprawie o kontakt z jednym z naszych oddziałów specjalizujących się w obróbce betonu.

Charakterystyka

  • Przy dużych i ciężkich pracach szlifierskich brak dodatkowego obciążenia fizycznego dzięki bezprzewodowemu sterowaniu na odległość.
  • Posiada podłączenie do pochłaniacza pyłu
  • Fachowe wskazówki, pomoc i porady naszych specjalistów od betonu
Dowiedz się więcej

Wynajmij teraz

Dlatego właśnie Boels!

Rezerwacja przed godz. 15:00 w dni robocze oznacza rozpoczęcie realizacji jeszcze tego samego dnia.
Zawsze najnowocześniejsze maszyny najlepszych marek.
Ponad 2500 różnych maszyn i narzędzi!
Możliwa dostawa na miejsce
Opis Od kwoty
Kod 11141 c.n.ż.
szerokość obszaru roboczego (mm)680
moc (kW/V)13 /400
prąd nominalny (A)32
łączne ciśnienie szlifowania (kg)300
masa (kg)500
wymiar (d x sz x w) (mm)1271 x 698 x 1215
sterowanieBezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
odpylanie10973

Wszystkie ceny zawierają 23% VAT i nie zawierają kosztów konserwacji, paliwa, oleju, szlifowania i zużycia, transportu, czyszczenia, dodatków i innego osprzętu, ewentualnych opłat ekologicznych i składki na ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia, pożaru i kradzieży.

c.n.v. = cena na požádání

Dlatego właśnie Boels!

Rezerwacja przed godz. 15:00 w dni robocze oznacza rozpoczęcie realizacji jeszcze tego samego dnia.
Zawsze najnowocześniejsze maszyny najlepszych marek.
Ponad 2500 różnych maszyn i narzędzi!
Możliwa dostawa na miejsce
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera