Logowanie Rejestracja

Piła ścienna 900 mm na szynie 230/380 V wysokoczęstotliwościowa

Kod 10998
Piła ścienna 900 mm na szynie 230/380 V wysokoczęstotliwościowa Piła ścienna 900 mm na szynie 230/380 V wysokoczęstotliwościowa

Potężna piła ścienna na szynach z agregatem wysokiej częstotliwości do prac w cegle i zbrojonym betonie. Ramię tnące, trzpień i silnik napędzający są obsługiwane niezależnie od siebie poprzez system trójsilnikowy. Dzięki symetrycznym szynom silnik piły można zamontować po obu stronach. Kierunek obrotu ostrza może zostać zmieniony, tak aby mgiełka wodna kierowana była w wybranym kierunku. Ta piła ścienna z łatwością może zostać zamontowana przez jedną osobę i być obsługiwana bezprzewodowo. Odpowiednia jednostka mocy (10997), którą można wynająć jako oddzielną pozycję do piły ściennej, może być również wykorzystywana z innymi maszynami wysokiej częstotliwości takimi jak przecinarka pierścieniowa (10976) i silnik wiertniczy (10500). Dysponujemy szerokim asortymentem tarcz diamentowych do cięcia materiałów takich jak cegła, cegła ceramiczna, cegła silikatowa, beton (zbrojony) i asfalt. Można u nas wynająć albo kupić tarczę diamentową. Jeżeli tarcza diamentowa jest wynajmowana, zwraca się ją razem z maszyną. Cena tarczy jest obliczana w następujący sposób: * Pomiar przy wynajmie i zwrocie. * W zależności od średnicy i rodzaju tarczy cena jednostkowa jest obliczana za każde 0,1 mm, z minimum wynoszącym 0,25 mm. Minimum takie pokrywa część kosztów logistyki, zużycia, ryzyka złamania zęba itp. * Maksymalna cena za zużycie tarczy równa się jej cenie zakupu. Kolektor ścieru odsysa ścier betonowy i wodę. Dzięki temu otoczenie podczas cięcia pozostaje czyste, a wykonawca ma później mniej pracy ze sprzątaniem. Piła ścienna dostarczana jest standardowo z 2 metrami szyn oraz osłoną cięcia 600mm. Dodatkowe szyny i osłony (większe osłony oraz osłony do cięcia płaskiego) dostępne są oddzielnie.

Charakterystyka

  • Fachowe wskazówki, pomoc i porady naszych specjalistów od betonu
  • Piła ścienna do wycinania otworów okiennych i drzwiowych w kamieniu i betonie
  • Brak prądu trójfazowego? Podłącz tę maszynę do prądu 230 V w celu cięcia cegły i betonu na głębokość do 20 cm. Po podłączeniu do prądu 230 V maszyna ma moc 3 kW.
Dowiedz się więcej

Wynajmij teraz

Dlatego właśnie Boels!

Rezerwacja przed godz. 15:00 w dni robocze oznacza rozpoczęcie realizacji jeszcze tego samego dnia.
Zawsze najnowocześniejsze maszyny najlepszych marek.
Ponad 2500 różnych maszyn i narzędzi!
Możliwa dostawa na miejsce
Opis Od kwoty
Kod 10998 c.n.ż.
maks. głębokość cięcia (mm)390
tarcza diamentowa (mm)600 - 900
maks. tarcza startowa (mm)600
maks. moc wyjściowa (kW)6
masa głowicy (kg)19
napięcie 3-fazowe/1-fazowe (V)400 / 230
jednostka mocy (kod)10997

Wszystkie ceny zawierają 23% VAT i nie zawierają kosztów konserwacji, paliwa, oleju, szlifowania i zużycia, transportu, czyszczenia, dodatków i innego osprzętu, ewentualnych opłat ekologicznych i składki na ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia, pożaru i kradzieży.

c.n.v. = cena na požádání

Dlatego właśnie Boels!

Rezerwacja przed godz. 15:00 w dni robocze oznacza rozpoczęcie realizacji jeszcze tego samego dnia.
Zawsze najnowocześniejsze maszyny najlepszych marek.
Ponad 2500 różnych maszyn i narzędzi!
Możliwa dostawa na miejsce
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera