Logowanie Rejestracja

U największego specjalisty w branży zawsze wynajmiesz najkorzystniej! Dla każdego produktu znajdziesz cenę za dzień i za tydzień. Wszystkie ceny nie zawierają podatku VAT oraz kosztów konserwacji, paliwa, oleju, szlifowania i zużycia, transportu, czyszczenia, dodatków i innego osprzętu, ewentualnych opłat ekologicznych i składki na ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia, pożaru i kradzieży.

Stawka dzienna oparta jest o najem/wykorzystanie w trakcie maksymalnie 24 godzin, a stawka tygodniowa oparta jest o najem/wykorzystanie w trakcie maksymalnie 168 godzin, z wyjątkiem urządzeń posiadających licznik godzinowy; w takim przypadku stawka dzienna oparta jest o 8 godzin rzeczywistej pracy, a stawka tygodniowa oparta jest o 40 godzin rzeczywistej pracy. Przy większej liczbie godzin doliczany jest dodatek.

Taryfa weekendowa

Stawka weekendowa (od piątku do poniedziałku włącznie) oparta jest o najem/wykorzystanie w trakcie maksymalnie 72 godzin (niedziela nie jest liczona). Wyjątkowo korzystnie wynajmiesz na weekend:

  • wynajmując od piątku na 3 dni, płacisz podwójną stawkę dzienną (maksymalnie 72 godziny).
  • wynajmując od soboty na 2 dni, płacisz stawkę za jeden dzień (maksymalnie 48 godzin).
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera