Logowanie Rejestracja

Transport & Service

Od transportu, ustawienia i instruktażu w miejscu realizacji prac po kompleksowe szkolenia i certyfikaty dla Państwa pracowników.

Państwa celem jest koncentracja na pracy i najwyższa produktywność każdego dnia. Boels oferuje swoje wsparcie, wyręczając Państwa we wszystkich sprawach związanych z wynajmem maszyn i sprzętu. Od transportu, ustawienia i instruktażu w miejscu realizacji prac po kompleksowe szkolenia i certyfikaty dla Państwa pracowników.

Transport

Od wielkich maszyn po narzędzia ręczne – dostarczymy wszystko dokładnie tam, gdzie trzeba. Dzięki temu, że wynajmujemy niemal wszystko, możemy dostarczyć różne przedmioty razem, aby do minimum ograniczyć liczbę przejazdów, a przez to zmniejszyć koszty i emisję CO2.

Dostarczamy produkt gotowy do użycia

Kiedy jakiś przedmiot jest dostarczany przez Boels, wiedzą Państwo na pewno, że można od razu przystąpić do jego użytkowania. Udostępniamy gotowe do wykorzystania instalacje, kontenery mobilne podłączamy do wszystkich mediów. Dzięki temu nie tracą Państwo cennych roboczogodzin, a praca może być kontynuowana.

Instrukcja

Po dostarczeniu maszyn i narzędzi przekazujemy Państwa pracownikom na miejscu jasne instrukcje obsługi. Mogą oni od razu zadać ewentualne pytania, po czym natychmiast przystępują do pracy.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera