Logowanie Rejestracja

Boels OneCall

Jeden telefon, jedna osoba do kontaktu, jedno rozwiązanie dla każdej potrzeby wynajmu!

Usługi Boels zapewniają właściwe rozwiązania umożliwiające Państwu kontynuację pracy. Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami OneCall w celu uzyskania odpowiedniego sprzętu, niezależnie od tego, gdzie i kiedy jest on Państwu potrzebny.  

Na potrzeby każdego sektora i produktu    

Artykułu nie ma w katalogu? To żaden problem! Szukają Państwo nietypowej maszyny lub usługi, ale nie można znaleźć ich w katalogu wynajmu? Nie ma problemu. Wystarczy zadzwonić do Boels OneCall, a my od razu rozpoczniemy poszukiwania w ramach naszej sieci wyspecjalizowanych firm partnerskich. 

Produkty OneCall

W tym katalogu wynajmu znajdą Państwo wybrane produkty One Call, które oznaczono tym piktogramem

Niezależnie od miejsca

Wszędzie na świecie! Boels ma oddziały w 11 krajach. We wszystkich pozostałych krajach może pomóc Państwu Boels OneCall. Niezależnie od miejsca, w którym prowadzone są prace, mogą więc Państwo liczyć na jakość i usługi sieci Boels. 

Niezależnie od przeszkód    

Niekorzystna pogoda? Pożar? Powódź? Inne nagłe przypadki? W nagłych przypadkach Boels OneCall może udzielić pomocy policji, straży pożarnej, władzom samorządowym, firmom ubezpieczeniowym, instytucjom pomocowym, a także jednostkom ratowniczym i usuwającym skutki pożaru. 

Jeden punkt konsultacyjny dla wszystkich potrzeb    

W razie potrzeby Boels OneCall może zapewnić Państwu jedną osobę do kontaktu, która będzie doskonale znać Państwa potrzeby i procedury wewnętrzne. Oznacza to jedno miejsce dla koordynacji projektu, zarządzania kosztami oraz sporządzania indywidualnie dostosowanych raportów, co zapewnia najwydajniejsze zarządzanie zasobami sprzętowymi. 

Boels One Call: +48 602 30 00 30

info@boels.pl
od poniedziałku do piątku: godz. 7.00-16.00

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera