Logowanie Rejestracja

Podnośniki budowlane  

Odpowiednie dla wielu sektorów!

Podczas każdego projektu wykorzystuje się transport pionowy. W naszej ofercie znajdują się podnośniki do wykorzystania zarówno przy realizacji nowych projektów, jak i pracach renowacyjnych w budynkach użyteczności publicznej, domach mieszkalnych, przemyśle i sektorze petrochemicznym. Niezależnie od miejsca pracy: Boels Podnośniki budowlane oferuje Państwu niezbędne urządzenia, wiedzę i specjalistów. Na życzenie możemy także dostarczyć pełen pakiet usług i wyręczyć Państwa we wszystkim.

Od wagi lekkiej do prawdziwego mocarza
Profesjonalny podnośnik to połączenie logistyki, ergonomii i wydajności. Boels Podnośniki budowlane jest ekspertem, jeśli chodzi o wszystkie rodzaje podnośników. Windy budowlane, platformy transportowe, platformy podnośnikowe oraz windy osobowe i towarowe: zwracając się do Boels Podnośniki budowlane, trafiłeś pod właściwy adres. Od lekkich podnośników o udźwigu 200 kg do prawdziwych mocarzy o udźwigu 2000 kg. Wszystkie podnośniki pracują zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakości i bezpieczeństwa.

Full-service
Boels Podnośniki budowlane świadczy usługi nie tylko w zakresie wynajmu i sprzedaży. Możemy także pomóc, dostarczając pełen pakiet usług w zakresie podnośników budowlanych, platform transportowych oraz wind osobowych i towarowych. Montaż, demontaż, transport, konserwacja, badania techniczne, pomoc w razie awarii (24/7), szkolenia... – wszystko to obejmuje nasz pełen pakiet usług.

W Boels Podnośniki budowlane poświęcamy całą uwagę bezpieczeństwu, niezawodności i wydajności transportu ludzi oraz towarów. Dla każdego ciężaru i wysokości czekają w gotowości odpowiednio dobrane, profesjonalne podnośniki. W razie potrzeby do dyspozycji są również nasi eksperci, którzy chętnie służą swoją wiedzą i doświadczeniem, Wspierają ich ponadto ich koledzy z Boels Organizacja placu budowy. Krótko mówiąc, jesteśmy do usług w każdej sytuacji.

Boels Podnośniki budowlane jest częścią Boels Organizacja placu budowy. Boels Organizacja placu budowy jest Państwa partnerem w zakresie szybkiej i kompleksowej koordynacji wszystkiego, co jest potrzebne na placu budowy. Jeden punkt kontaktowy, który zajmie się wszystkim. Dokładnie tak, jak sobie tego Państwo życzą.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Zamów katalog tutaj

Zamówienie
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera