Logowanie Rejestracja

Welding & Engineering  

Boels Welding & Engineering specjalizuje się w wynajmie sprzętu spawalniczego i narzędzi przemysłowych. Ponadto dostarczamy także wszystkie akcesoria i materiały eksploatacyjne. Nasz asortyment obejmuje m.in. urządzenia do spawania TIG. Flota urządzeń na wynajem składa się wyłącznie ze sprzętu wiodących marek, jest dobrze utrzymana i naturalnie zawsze atestowana oraz certyfikowana.

Znajdą Państwo u nas spawarki TIG zarówno 230 jak i 400 V. TIG oznacza Tungsten Inert Gas. Sprzęt do spawania TIG ma najwyższą jakość, doskonałe działanie i kompaktową budowę. Oferujemy zarówno maszyny na prąd stały do spawania stali węglowej, stali nierdzewnej i stopów miedzi, jak i maszyny na prąd stały i zmienny do spawania aluminium oraz stali nierdzewnej. Oczywiście znajdą Państwo u nas także urządzenia peryferyjne, takie jak manipulatory spawalnicze i obrotowe stoły spawalnicze. Nasi wyspecjalizowani pracownicy z przyjemnością służą Państwu fachową poradą.

Produkty z piktogramem Welding & Engineering można nabyć wyłącznie w naszych wyspecjalizowanych oddziałach. Listę tych oddziałów znajdą Państwo poniżej.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Zamów katalog tutaj

Zamówienie
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera