Logowanie Rejestracja

Traffic Service  

Traffic Service specjalizuje się w wynajmie mobilnych sprzętów informacyjnych do użytku na zewnątrz przy robotach drogowych, wśród których zdecydowanie wyróżnia się przyczepa z tablicą wyświetlającą komunikaty tekstowe.

Wśród oferowanych usług są też oznakowanie autostrad oraz zarządzanie tłumem podczas imprez i festiwali. Służą temu na przykład różnego rodzaju ekrany LED, wyświetlające komunikaty. Boels Traffic Service, z jedyną siedzibą w Hoevelaken, powstał po przejęciu Van Deuveren Traffic przez Boels Rental w czerwcu 2018 roku.

Początki
Początki obecnego Traffic Service wiążą się z informowaniem kierowców. Pierwotnie wzdłuż autostrad, a później – przy wskazywaniu kierowcom parkingów. Wraz z biegiem czasu zapotrzebowanie na przyczepy z tablicami wyświetlającymi komunikaty tekstowe rosło. Przedsiębiorcy wykorzystują takie przyczepy do celów reklamowych. Policja ustawia je w razie sytuacji kryzysowych, ale używa ich też do zapobiegania włamaniom.

Zarządzanie tłumem

Traffic Service coraz częściej stosuje się do zarządzania tłumem podczas imprez i festiwali. Odbywa się to między innymi przy użyciu SCIB (Solar Crowd Information Board). Zdalnie sterowany panel informacyjny LED pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa uczestników. Inne produkty z wachlarza mobilnych sprzętów informacyjnych Boels Traffic Service to między innymi osłony energochłonne, pojazdy z tablicami VMS na poboczach, przyczepy z tablicami wcześnie ostrzegającymi i mobilne maszty oświetleniowe Mobilights.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • Systemy działają autonomicznie
  • Są proste do umieszczenia
  • Zwykle są wyposażone w panele słoneczne
  • Obsługa w razie sytuacji kryzysowych 24/7
  • Dynamiczny system
  • Przeważnie są sterowane zdalnie lub przy użyciu aplikacji internetowej
Zamów katalog
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera