Logowanie Rejestracja

Rail Equipment  

Wynajem full-service na potrzeby budownictwa kolejowego

Boels Rail Equipment (RE) to nasz specjalista w zakresie wynajmu na potrzeby budownictwa kolejowego. Boels Rail Equipment jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę – wraz z zespołem specjalistów posiadających certyfikaty VCA i dostarczanym od ręki sprzętem najwyższej jakości. Boels wynajmuje bogaty asortymenty sprzętu torowego, np. aparaturę ciągnącą, wkrętarki do nakrętek kołnierzowych, środki transportu szynowego, aparaturę spawalniczą, środki ochronne, koparki, agregaty, toalety przenośne, szlifierki i wozidła.

Jakość
Firma Boels oferuje niezwykle bogaty i kompletny asortyment profesjonalnej aparatury i maszyn. Zapewniamy wyłącznie ergonomiczne i bezpieczne sprzęty o najwyższej jakości.

Szybka obsługa
Zamówione sprzęty dostarczane są oczywiście natychmiast. Boels dostarcza szybko, ponieważ czas to decydujący czynnik, a Państwo i Państwa zleceniodawca często nie możecie pozwolić sobie na czekanie.

Kompleksowa koordynacja
Boels Rail Equipment może zająć się w Twoim imieniu wieloma kwestiami, na przykład: inwestowaniem, konserwacją, zarządzaniem i transportem kompletnego sprzętu. Boels zapewnia pełną koordynację wszystkich kwestii związanych z budownictwem kolejowym. Dysponują Państwo u nas jednym punktem kontaktowym, który o wszystko zadba.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • Nowoczesny i bogaty asortyment
  • Porady dostosowane do potrzeb
  • Wszystko to pod jednym adresem
  • Zawsze w pobliżu
  • Kompletne usługi wynajmu na potrzeby ciężkich prac
Zamów katalog
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera