Logowanie Rejestracja

Podnośniki  

Podnośniki

Większość naszych podnośników można wynająć w każdym oddziale Boels. Poszczególne podnośniki typu spider oraz podnośniki samochodowe z piktogramem Boels Hoogwerkers są dostępne wyłącznie w tych wyspecjalizowanych oddziałach.

Podnośniki typu spider
Dzięki kompaktowej budowie i niskiej masie własnej maszyny te stanowią idealne rozwiązanie przy wymagających precyzji pracach wewnątrz i na zewnątrz, na przykład na parkingach wielopoziomowych, atriach czy kościołach. Wszystkie podnośniki typu Spider oferowane przez firmę Boels są wyposażone w podwójny napęd typu Bi-engine, w którym oprócz silnika elektrycznego 230 V obecny jest również silnik spalinowy. Dzięki temu w żadnym wypadku nie ma mowy o przerwaniu prac. Oczywiście podnośniki te są dostępne z gąsienicami niebrudzącymi.

Podnośniki samochodowe
Boels na w ofercie duży wybór teleskopowych i przegubowych podnośników koszowych na samochodach do wysokości roboczej wynoszącej 27 metrów, którymi można kierować, jeśli posiada się prawo jazdy kategorii B. Idealnie nadają się one do zastosowań krótkoterminowych lub prac w różnych lokalizacjach, gdzie szybkie przemieszczanie prowadzi do zwiększenia wydajności. Chodzi tu na przykład o przycinanie drzew, konserwację reklam neonowych czy oświetlenia publicznego.

Przy wynajmie prosimy pamiętać o:

  • zabezpieczeniu przeciwupadkowym,
  • przepisach ruchu drogowego.

Więcej informacji na temat samochodowych podnośników koszowych? Nasi specjaliści chętnie Państwu doradzą!

Objaśnienie skrótów:
K = ramię przegubowe
E = napęd elektryczny
S = nożyce
P = winda osobowa
J = wysięgnik
T = ramię teleskopowe
D = napęd Diesel
R = wersja terenowa (4 x 4)
C = gąsienice
B = benzyna
H = poziome ramię wysięgnikowe

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Zamów katalog tutaj

Zamówienie
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera