Logowanie Rejestracja

Organizacja placu budowy  

Sprawna budowa ma swój początek w przemyślanym wyposażeniu placu budowy.

Zakup materiałów i narzędzi jest często kosztowne. Wynajem jest w takiej sytuacji najlepszą alternatywą, zwłaszcza gdy wysoko ceni się jakość i dostępność. Każdy, kto współpracuje z Boels Bouwplaatsinrichting, przekona się o korzyściach płynących z oferowanego pakietu usług. To jeden punkt konsultacyjny, w którym można uzyskać porady, pomoc, usługi oraz wynająć sprzęt, dzięki któremu możliwe jest rozpoczęcie pracy w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu.

Wyposażenie placu budowy
Rozpoczęcie budowy możliwe jest dopiero po przygotowaniu placu. Na podstawie szczegółowych (sporządzonych przez nas) szkiców terenu dopilnujemy, aby na placu budowy znalazły się wszystkie potrzebne udogodnienia, od ogrodzenia, przez elektryczność i płyty jezdne, po wodę i toalety przenośne. W chwili przystąpienia do projektu wszystkie udogodnienia są już gotowe!

Wynajem sprzętu
Posiadająca ponad 35-letnie doświadczenie oraz park maszyn przeznaczonych na wynajem, na który składa się przeszło 2500 różnych maszyn i narzędzi, firma Boels dysponuje wszystkim, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, jakich maszyn lub narzędzi potrzeba – Boels ma je w ofercie, wraz z poradą, serwisem, kontrolą i konserwacją, a w razie potrzeby także z obsługą. Krótko mówiąc, Boels Organizacja placu budowy oferuje najbardziej kompleksowe usługi dla branży budowlanej, zarządzania nieruchomościami i przemysłu!

Tymczasowe zakwaterowanie
Żaden projekt nie zostanie zrealizowany, jeśli ludziom, maszynom i narzędziom nie zapewni się dobrze wyposażonych pomieszczeń pracowniczych i magazynowych. Nasi wyspecjalizowani pracownicy zaproponują Państwu najlepsze rozwiązania. Zadbają oni również o dostarczenie kontenerów pracowniczych i magazynowych, a następnie odbiorą je w odpowiednim czasie.

BoeIs Organizacja placu budowy zapewnia kompleksowe pakiety urządzeń
Maszyny: Na przykład: wiertarki i kruszarki, maszyny do obróbki drewna i metalu, maszyny czyszczące, narzędzia ręczne i aparatura ubijająca.
Sprzęt do pracy na rusztowaniach i narzędzia murarskie: sprzęt wspinaczkowy, tradycyjne rusztowania, rusztowania systemowe, rusztowania jezdne, narzędzia murarskie i sprzęt zabezpieczający.
Narzędzia niemechaniczne: np. przyrządy pomiarowe (laser, teodolit), osprzęt transportowy (łańcuchy, kubły) oraz urządzenia klimatyzacyjne (ogrzewanie i chłodzenie).
Transport poziomy i pionowy: platformy podnośnikowe, wysięgniki, podnośniki budowlane, windy osobowe/towarowe oraz dźwigi budowlane wszelkiego rodzaju i wymiarów.
Szalunki/podpory: np. podstawki śrubowe, zastrzały i rozpory, deskowanie, wieże rusztowaniowe i inny tym podobny osprzęt.
Tymczasowe zakwaterowanie: np. wszystkie pomieszczenia pracownicze i magazynowe, takie jak moduły, kontenery, baraki, magazyny i toalety przenośne.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • Jeden punkt konsultacyjny dla pełnej koordynacji
  • Codzienna kontrola i konserwacja
  • Ciągły dostęp do odpowiedniego sprzętu wysokiej jakości
  • Kompleksowe wsparcie
Zamów katalog
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera