Logowanie Rejestracja

Lifting & Materials Handling  

Technologia podnośnikowa i dźwigowa, transport poziomy i pionowy: Specjalista w zakresie wynajmu przemysłowego

Oddziały Boels Lifting & Materials Handling (LM) zajmują się wynajmem sprzętu między innymi w zakresie przemysłowych technik konserwacyjnych. Nasza flota jest w pełni przystosowana do bogatego i profesjonalnego asortymentu urządzeń podnośnikowych i dźwigowych, takich jak wciągniki, suwnice bramowe do transportu lekkich ładunków, lewary i podnośniki poduszkowe.

Jakość i bezpieczeństwo
Wszystkie oddziały LM posiadają certyfikat VCA. Wynajmowane przez nas produkty są poddawane inspekcji, która jest co najmniej zgodna z obowiązującymi Dyrektywami Unii Europejskiej. Są one również atestowane przez specjalnie wyszkolony i posiadający odpowiednie certyfikaty personel. Na życzenie firma Boels może również przeprowadzić inspekcję urządzeń dźwigowych i wydać stosowne atesty w miejscu użycia urządzeń lub w naszym oddziale. Warsztaty oddziałów LM dysponują w tym celu maszyną wytrzymałościową (do 32 ton). Na żądanie możliwe jest uzyskanie certyfikatów inspekcyjnych. Bezpieczeństwo jest oczywiście priorytetem. Oprócz urządzeń podnośnikowych i dźwigowych oddziały Boels prowadzą wynajem bogatego asortymentu artykułów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, dzięki czemu możemy zaproponować odpowiednie środki ochronny osobistej dostosowane do specyfiki danej pracy. Na przykład tymczasowe liny asekuracyjne, które chronią przed upadkiem z wysokości, lub trójnóg umożliwiający bezpieczne opuszczanie w zamkniętym pomieszczeniu.

Rozwiązania „pod klienta”
Oddziały Boels LM oferują również materiały w pełni dostosowane do specyficznych potrzeb. Na przykład szeroki wybór ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych wciągników o wysokości podnoszenia do 150 metrów. Jednocześnie mamy w ofercie bogaty asortyment akcesoriów, takich jak zaciski do belek, wózki jezdne, szakle, pasy dźwigowe i zawiesia pasowe bezkońcowe.

Wszystko pod jednym adresem
Oddziały Boels LM wynajmują również wszystkie produkty ze standardowej oferty Boels. W jednym punkcie kontaktowym znajdą Państwo cały sprzęt potrzebny do realizacji projektu, dzięki czemu będą Państwo mogli skupić się na swojej pracy.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • nowoczesny i bogaty asortyment
  • Certyfikacja VCA
  • Porady i produkty szyte na miarę
Zamów katalog
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera