Logowanie Rejestracja

Stołówka

Pomieszczenie doprawione do Państwa smaku

Potrzebują Państwo (dodatkowej) przestrzeni w stołówce na krótki lub dłuższy czas? W takiej sytuacji rozwiązaniem jest elastyczna stołówka Boels Units. Tymczasowy budynek dostosowany do potrzeb, jako przybudówka do istniejącego pomieszczenia lub samodzielny budynek. Wszystko jest możliwe. Szybka realizacja, w dowolnym rozmiarze, w dowolnym miejscu, zapewniająca w ten sposób atrakcyjne miejsce spotkań dla gości i pracowników.

Wygodne kolejki

Boels Units zestawia tymczasowe zakwaterowanie z pojedynczych kontenerów. Niezależnie od tego, czy chodzi o 10, czy 500 osób, wszystko jest możliwe. Podczas okresu wynajmu pomieszczenia można z łatwością dostawić lub usunąć. Tak samo jak liczbę pięter.

Szerokie możliwości

Boels może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu odpowiedniego zakwaterowania i udzielaniu fachowego poradnictwa. Pomieszczenia socjalne, szatnie, stołówki, mensy, pokoje do wypoczynku i do innych zastosowań, z całym potrzebnym wyposażeniem, są błyskawicznie dostarczane w stanie gotowym do użycia i w razie potrzeby całkowicie umeblowane.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera