Logowanie Rejestracja

Przedszkola i żłobki

Odpowiednie zakwaterowanie jest dziecinnie łatwe

Zmieniająca się liczba podopiecznych, kapryśne prawo i przepisy. Przedszkola i żłobki nigdy nie wiedzą, ile miejsc będzie potrzebnych w następnym roku szkolnym. Boels wynajmuje odpowiednie kontenery dla przedszkoli i żłobków, dostosowane do potrzeb dzieci i opiekunów.

Dokładanie taka przestrzeń, jakiej Państwo potrzebują

Boels Units zapewnia przestrzeń odpowiadającą aktualnemu zapotrzebowaniu. Jeżeli zmieni się liczba wymaganych miejsc, Boels w łatwy sposób dostosuje przedszkole lub żłobek, aby użytkownik wynajmował jedynie tę przestrzeń, która jest niezbędna. Kontenery są wykończone w wysokim standardzie i dostarczane w całości zgodnie z życzeniem. Komfortowo, bezpiecznie i energooszczędnie.

Bezpieczne otoczenie

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Dlatego kontenery są ognioodporne przez 30 minut w odniesieniu do przenoszenia ognia i wytrzymałości konstrukcji nośnej. Ponadto kontenery mogą być wyposażone w różne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, takie jak oświetlenie awaryjne, (pożarnicze) systemy alarmowe, środki gaśnicze, krzesła ewakuacyjne, apteczki pierwszej pomocy, zamknięcia antypaniczne lub plany ewakuacji.

Wyjątkowe do zajęć pozalekcyjnych

Boels Units ma wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu odpowiedniego zakwaterowania i fachowym poradnictwie. Możliwości są niezliczone. Począwszy od pomieszczeń na różne atrakcje, pomieszczeń dla grup i pomieszczeń sportowych, po kuchnie, przyjazne dzieciom pomieszczenia sanitarne i pomieszczenia dla opiekunów.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera