Logowanie Rejestracja

Oświata

Szkolny przykład elastycznych pomieszczeń tymczasowych

Reagowanie na wahania liczby uczniów i odpowiedź na niż demograficzny. W nadchodzącym okresie zarządy szkół będą stać przed poważnymi wyzwaniami. Boels Units specjalizuje się w elastycznym zakwaterowaniu dla placówek edukacyjnych. Od tymczasowej sali lekcyjnej po kompletne budynki szkolne na dłuższy okres. Szybka realizacja, w dowolnym rozmiarze i w dowolnym miejscu.

Dokładanie taka przestrzeń, jakiej Państwo potrzebują

Boels Units zestawia tymczasowe zakwaterowanie z pojedynczych kontenerów. Podczas okresu wynajmu pomieszczenia można z łatwością dostawić lub usunąć. Tak samo jak liczbę pięter. Również zastosowane w pomieszczeniu rozwiązania dają się szybko dostosować. Od sali komputerowej po stołówkę w mgnieniu oka.

Przestrzeń do nauki wysokiej jakości

Potrzebują Państwo pełnej elastyczności, ale najchętniej bez ustępstw pod względem funkcjonalności i komfortu? Kontenery Boels są wykończone w wysokim standardzie i dostarczane w całości wedle życzenia. Komfortowo, bezpiecznie i energooszczędnie.

Wyjątkowe do zajęć pozalekcyjnych

Boels może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu odpowiedniego zakwaterowania i udzielaniu fachowego poradnictwa. Boels Units zapewnia dokładnie to, czego potrzebuje nowoczesna placówka edukacyjna. Od sal lekcyjnych, sal ćwiczeń i sal komputerowych po pomieszczenia sportowe, kuchenne i sanitarne, wyposażone w klimatyzację, urządzenia sieciowe i na życzenie meble.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera