Logowanie Rejestracja

Logistyka

Budynki, które zapewnią Państwu wszechstronność

Boels Units realizuje elastyczne zakwaterowanie dostosowane do potrzeb, jako przybudówka do istniejącego pomieszczenia lub samodzielny budynek. Szybka realizacja, w dowolnym rozmiarze i w dowolnym miejscu.

Szybka realizacja przestrzeni, jakiej Państwo potrzebują

Boels Units zestawia tymczasowe zakwaterowanie, używając pojedynczych kontenerów. W ten sposób w krótkim czasie możliwa jest na przykład rozbudowa hali o dodatkową przestrzeń na biuro, stołówkę, toaletę lub prysznice dla kierowców. Kontenery można w prosty sposób dostawiać i usuwać. Zmieniać można także liczbę pięter. Tymczasowy kontener doskonale nadaje się jako portiernia lub punkt kontrolny.

Wysokiej jakości wygląd i komfort

Kontenery o wysokim standardzie są dostarczane całkowicie zgodnie z życzeniem i spełniają najnowsze wymogi w zakresie wyglądu i komfortu.

Atrakcyjne finansowo

Boels może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu odpowiedniego zakwaterowania i udzielaniu fachowego poradnictwa. Zamów niezobowiązującą ofertę i odkryj zakwaterowanie tymczasowe jako praktyczną alternatywę w krótkiej i średnioterminowej perspektywie.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera