Logowanie Rejestracja

Imprezy

Przestrzeń pełna doznań

W trakcie imprez istnieje zapotrzebowanie na dużą liczbę udogodnień w bardzo krótkim czasie. Od kas, sklepów, garderób i pomieszczeń dla artystów, po tymczasowe pomieszczenia biurowe, magazyny, punkty pierwszej pomocy i zbiorniki sanitarne. Dla Boels Units to idealna okazja, aby pokazać, czym dysponuje. Boels Units wszystko to zapewnia. Terminowo, w konkurencyjnej cenie i w każdym miejscu.

Jeden partner na całą imprezę

Boels zapewnia wszelkiego rodzaju zakwaterowanie tymczasowe podczas imprez. Uniwersalne kontenery biurowe mogą być wykorzystywane jako backstage dla artystów, punkty pierwszej pomocy lub jako miejsce służb ratowniczych i ochrony. Kontenery są na życzenie dostarczane z dodatkowymi oknami i drzwiami, szklaną ścianą lub tarasem dachowym. Możliwe jest także łączenie i ustawianie na sobie większej liczby kontenerów biurowych. Ponadto dysponujemy szerokim asortymentem kontenerów sanitarnych. Kontenery sanitarne i prysznicowe tego typu dysponują maksymalną wydajnością od 300 do 1000 osób. Kontenery te są odpowiednie zarówno do małych imprez lokalnych, jak i większych festiwali. Boels dostarcza ponadto kontenery kasowe wyposażone w duże szklane okna, otwory komunikacyjne i szczeliny na transakcje gotówkowe i elektroniczne.

Kompletnie wyposażone

Oczywiście kontenery te mają wszelkie niezbędne przyłącza mediów, takie jak prąd, woda i kanalizacja. Są one standardowo wyposażone w ogrzewanie, okna z podwójną szybą, okna uchylno-obrotowe oraz oświetlenie wewnętrzne. Wyposażenie takie jak osłony przeciwsłoneczne i klimatyzacja mogą być zawsze dostarczone na życzenie. Na żądanie Boels zajmuje się po wszystkim czyszczeniem.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera