Logowanie Rejestracja

Budownictwo i przemysł

Z Boels Units można budować

Podczas budowy lub remontu świat musi kręcić się dalej. Również w takich momentach Boels Units zapewnia tymczasowe zakwaterowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Taka praca sprawia samą przyjemność. Szybko, w dowolnym rozmiarze i w dowolnym miejscu.

Bez przestojów

Tymczasowe zakwaterowanie w Boels składa się z osobnych kontenerów. W ten sposób użytkownik zawsze dysponuje przestrzenią, której w danym momencie potrzebuje. Boels Rental w krótkim czasie realizuje przestrzeń na biuro, stołówkę, toaletę, magazyn, a nawet szatnię i prysznice. Również gdy zapotrzebowanie na przestrzeń pojawia się w trakcie projektu. Oprócz standardowych kontenerów magazynowych o długości 3 i 6 metrów Boels dysponuje także wersjami z dodatkowymi udogodnieniami lub wygodną personalizacją.

Wysokiej jakości wygląd i komfort

Kontynuacja pracy w terminie i bez ustępstw pod względem funkcjonalności i komfortu. Kontenery Boels są wykończone w wysokim standardzie i dostarczane w całości wedle życzenia. Tymczasowe zakwaterowanie spełnia najostrzejsze wymogi w zakresie wyglądu i komfortu. Boels Rental odciąża Państwa poprzez zapewnienie wszelkich udogodnień, takich jak choćby czyszczenie, mycie okien i uzupełnianie na przykład automatów do kawy lub napojów.

Elastyczne zakwaterowanie w przemyśle

Boels Units dysponuje także elastycznymi rozwiązaniami kwaterunkowymi dla przemysłu. Na przykład gdy istnieje zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię roboczą lub w przypadku nowego podziału hali produkcyjnej. Ponadto Boels Units ma duże doświadczenie w opracowywaniu odpowiednich pomieszczeń jako przybudówka do istniejącego pomieszczenia lub samodzielny budynek.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera