Logowanie Rejestracja

Biuro

Przestrzeń do prowadzenia działalności

Nasza gospodarka wymaga maksymalnej elastyczności. Dotyczy to również zakwaterowania w łatwy sposób dostosowującego się do potrzeb przedsiębiorstwa. Szybka realizacja, w dowolnym rozmiarze i w dowolnym miejscu. Wszystko jest możliwe z Boels. Klient może oczywiście sam określić okres wynajmu i zastosowane rozwiązania.

Dokładanie taka przestrzeń, jakiej Państwo potrzebują

Ponieważ zakwaterowanie tymczasowe składa się z oddzielnych kontenerów, ich dodawanie lub usuwanie jest bardzo łatwe. Dotyczy to również liczby pięter. Ponadto do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Mamy na myśli dodatkową toaletę, szerokie drzwi, recepcję lub pomieszczenie do określonych celów, a także inne pokrycie podłogowe lub oklejenie elewacji. Boels o nie zadba. Większe projekty możemy również wyposażyć w drukarki, automaty do kawy, okablowanie do połączeń internetowych/telefonicznych lub Wi-Fi.

Wysokiej jakości wygląd i komfort

Kontenery wykończone w wysokim standardzie są dostarczane całkowicie zgodnie z życzeniem i spełniają najostrzejsze wymogi w zakresie wyglądu i komfortu. Zmiany można wprowadzać również po oddaniu do eksploatacji. Awarie i naprawy są oczywiście szybko i profesjonalnie rozwiązywane.

Atrakcyjne finansowo

Zamów niezobowiązującą ofertę i odkryj zakwaterowanie tymczasowe jako praktyczną alternatywę w krótkiej i średnioterminowej perspektywie.

Zrównoważone rozwiązanie

Tymczasowa przestrzeń biurowa Boels Units jest zrównoważonym wyborem. Wszystkie kontenery są produkowane zgodnie z najsurowszymi wymogami ochrony środowiska i osiągają świetne wyniki w zakresie kontroli klimatu i zużycia energii. Co najmniej tak samo ważne jest, że kontenery nadające się do recyklingu są wykorzystywane na nowo. Po zakończeniu okresu wynajmu kontenery są naprawiane, czyszczone i przygotowywane na następny wynajem.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera