Logowanie Rejestracja

Site Accommodation  

Kontenery na każdą możliwą okazję!

Niezwykle przydatne dla przemysłu, na placach budowy, przy organizowaniu imprez, do celów związanych z pracą urzędów oraz do wielu innych zastosowań!
Potrzebują Państwo pomieszczenia tymczasowego w związku z rozbudową, przebudową lub organizacją imprezy? Zachęcamy do odkrycia korzyści oferowanych przez Boels Tymczasowe zakwaterowanie – specjalisty w dziedzinie pomieszczeń tymczasowych. Nasze kontenery oferują niepowtarzalne rozwiązanie na każdy czas i miejsce oraz na każdą okazję. Są one uniwersalne, przyjazne dla użytkownika, cechują się wysoką jakością, a ich dowóz i odbiór odbywa się bardzo szybko. Udane połączenie komfortu i dostępnej ceny.

Państwo zamawiają, my budujemy
W każdej z możliwych sytuacji chętnie Państwu doradzimy, która kombinacja kontenerów będzie najlepsza. Szybko dostarczymy potrzebne rozwiązanie tymczasowe. Oczywiście kontenery Boels Tymczasowe zakwaterowanie posiadają wszelkie niezbędne przyłącza mediów, takie jak prąd, woda i kanalizacja. Ponadto są one standardowo wyposażone w ogrzewanie, okna z podwójną szybą, okna uchylno-obrotowe oraz oświetlenie wewnętrzne. Na życzenie można je dodatkowo wyposażyć w osłonę przeciwsłoneczną i klimatyzację. Kontenery są dobrze izolowane i zachowują ognioodporność przez 30 minut.

Najlepsze produkty
Dzięki naszym kontenerom staną się Państwo posiadaczami produktu z najwyższej półki. Jakość, serwis, elastyczność i ekonomiczność cenimy nade wszystko. Nieważne, czy chodzi o jedno pomieszczenie biurowe, szatnię, czy też o kombinację większej liczby kontenerów: zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość!

Ustawianie na sobie i łączenie
Kontenery Boels Tymczasowe zakwaterowanie oferują nieograniczoną liczbę możliwości. Dzięki wyrafinowanemu systemowi ustawiania na sobie i łączenia obok siebie możliwości jest nieskończenie wiele. W zależności od potrzeb kontener można urządzić jako pomieszczenie biurowe, garderobę, szatnię, magazyn, komputerownię, pomieszczenie dla prasy, klasę, punkt pierwszej pomocy, kasę lub lokal dla jury.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • Najwyższa jakość i szybka dostawa
  • Rozwiązania na indywidualne zamówienie i możliwość optymalnego dostosowania
  • Bezpieczne i ergonomiczne
  • Kuchnia, osłona przeciwsłoneczna, klimatyzacja i dodatkowo toaleta – na zamówienie
  • Wyrafinowane konstrukcje do łączenia i ustawiania na sobie
  • Wiele możliwości zastosowania
Zamów katalog
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera