Logowanie Rejestracja

Site Accommodation  

Komfortowe pomieszczenia robocze i pracownicze najwyższej jakości

Zapotrzebowanie na tymczasową bazę pobytową?

Boels Pomieszczenia modułowe oferuje błyskawicznie spersonalizowane rozwiązania. Mogą to być udogodnienia na placu budowy lub podczas imprezy, lecz także tymczasowe miejsca pracy dla współpracowników. Od pojedynczej jednostki po trzypoziomowy układ 50 kontenerów. Nieważne, czy chodzi o tygodnie, czy lata, wszystko jest możliwe.
Boels wspiera cały projekt specjalistyczną wiedzą. Wspólnie z doradcą od samego początku omawiana jest lokalizacja i szczegółowe życzenia. Dzięki ogólnokrajowemu zasięgowi gwarantujemy także szybki czas dostawy kontenerów wysokiej jakości. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady.

Już teraz zaprojektuj swoje własne zakwaterowanie tymczasowe z Konfiguratorem kontenerów Boels

Ustawianie na sobie i łączenie

Zaawansowany system łączenia i ustawiania na sobie oferuje nieograniczoną liczbę możliwości. Tak oto kontener można urządzić jako pomieszczenie biurowe, garderobę, szatnię, magazyn, komputerownię lub pomieszczenie dla prasy, salę lekcyjną, punkt pierwszej pomocy, kasę lub lokal dla jury.

Doradztwo specjalisty

Doświadczony specjalista Boels służy fachową poradą w kwestii życzeń i potrzeb klienta.
Boels przygotowuje odpowiednią propozycję na podstawie wymaganych miejsc do pracy i odpoczynku. Każdy klient otrzymuje stały punkt kontaktowy i zawsze przejrzystą ofertę wraz z rysunkiem lub mapką i informacją o produkcie.

Korzyści

  • Najwyższa jakość i szybka dostawa
  • Wyrafinowane konstrukcje do łączenia i ustawiania na sobie
  • Bezpieczne i ergonomiczne
  • Możliwa kuchnia, klimatyzacja i dodatkowa toaleta

System modułowy:

Kontenery Boels posiadają standardowe wymiary. Długość wynosi 3,00 lub 6,04 metra, szerokość – 2,44 lub 3,00 metry. Wysokość wewnętrzna standardowego kontenera wynosi 2,50 metra oraz 2,75 metra w przypadku kontenerów Plus. System ten jest w pełni modułowy. Nie tylko wewnątrz, lecz także w połączeniu z innymi kontenerami. W celu stworzenia większych pomieszczeń ściany zewnętrzne mogą zostać (częściowo) zdemontowane. Mniejsze pomieszczenia lub korytarze powstają poprzez umieszczenie dodatkowych ścian wewnętrznych. Kontenery mogą być ustawiane na sobie do 3 poziomów.
Dzięki temu zaawansowanemu systemowi czas montażu i demontażu jest zredukowany do minimum. Ponadto możliwe jest przelotowe poprowadzenie zasilania elektrycznego.
Elastyczność tego systemu pozwala natychmiast reagować na zmieniające się sytuacje. Przy mniejszym lub większym zapotrzebowaniu na zakwaterowanie kontenery można szybko i łatwo usunąć lub dostawić.

Kontenery do łączenia Boels

Dzięki Konfiguratorowi kontenerów klienci mogą w pięciu krokach łatwo i szybko zaprojektować konfigurację kontenerów. To nie tylko pozwala zaoszczędzić czas i koszty, lecz także sprawia, że ustawienie kontenerów będzie zawsze w 100% zgodne z życzeniami i możliwościami klienta.

Kontenery Boels Plus

Kontener Boels Plus może być używany przez okres od 1 do 5 lat lub dłużej. Ten typ kontenera jest luksusowo wykończony i doskonale izolowany. Dzięki swoim dodatkowym 25 centymetrom wysokości kontener Plus doskonale nadaje się jako przestrzeń biurowa, sala lekcyjna, budynek szkolny, przedszkole lub żłobek, pomieszczenie handlowe, stołówka lub bank.

Kontenery można ustawiać na sobie do 3 poziomów i są dostarczane gotowe do użycia. Poziom wykończenia można ustalać samodzielnie. Klimatyzacja, osłona przeciwsłoneczna, okładziny ścienne, podłogowe lub sufitowe, wszystko jest możliwe. Na życzenie kontener może zostać pomalowany w specjalnym kolorze RAL.

Zrównoważony rozwój

Boels Units uważa, że zrównoważony rozwój i troska o środowisko są bardzo ważne. Dlatego wszystkie kontenery posiadają wyróżnik zrównoważonego rozwoju bez konieczności rezygnowania z komfortu.

Kontenery mają wysoką wartość izolacyjną. Zamiast zwyczajowej wydajności grzewczej 2,5 kW kontenerowi Boels do uzyskania przyjemnego klimatu wewnątrz wystarcza 2,0 kW. Latem kontener taki wolniej się nagrzewa, dzięki czemu oszczędność na chłodzeniu może wynosić do 20 kW na kontener, przy 5 dniach roboczych po 8 godzin.

Oszczędność energii:

  • Oszczędność do 20 kW tygodniowo dzięki izolacji
  • Możliwe oświetlenie LED
  • Możliwe krany oszczędzające wodę

Produkcja energii

Opracowany przez Boels system paneli słonecznych dostarcza energii wystarczającej do całorocznego ogrzewania, chłodzenia i oświetlenia kontenera.

Kontener należy podłączyć do sieci elektrycznej w celu zwrotnego przepływu energii, tak aby zapewnić użytkownikowi odpowiednie oświetlenie i komfortową temperaturę poza godzinami nasłonecznienia. System posiada szczytową moc produkcji energii wynoszącą 2500 Wp i średnią roczną wydajność ok. 2200 kWh z każdego dachu.

Kontakt bezpośredni

W celu zasięgnięcia informacji lub po indywidualne doradztwo

od poniedziałku do piątku: godz. 7.00-16.00

Formularz kontaktowy
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera