Logowanie Rejestracja

Industrial  

Abird oferuje usługi „szyte na miarę” dla klientów w sektorach przemysłowym, petrochemicznym i morskim, a tym samym jest w ramach Boels Rental specjalistą ds. rozwiązań w zakresie wynajmu dla przemysłu. Dostarczamy kompleksowy pakiet w dziedzinie tymczasowych urządzeń oświetleniowych, doprowadzających powietrze i prąd, maszyn spawalniczych, narzędzi oraz sprzętu dźwigowego i podnośnikowego. Zapewniamy przy tym również serwis, montaż i konserwację podczas wielkoskalowych projektów wznoszenia nowych i przebudowy istniejących obiektów przemysłowych.

Bezpieczeństwo

Nasi wyspecjalizowani klienci pracują według ścisłych zasad (bezpieczeństwa) i potrzebują partnera, który jest nie tylko niezawodny i elastyczny, ale również doskonale zorientowany w świecie odpowiednich przepisów i regulacji prawnych. Dotyczy to w szczególności obszaru, jakim jest bezpieczeństwo. Abird nie tylko spełnia te wymogi, a nawet idzie o krok dalej. Cały sprzęt jest atestowany i certyfikowany zgodnie z wymogami obowiązującymi w danym kraju. Także nasi pracownicy legitymują się odpowiednimi certyfikatami. Ponadto dysponujemy największym w Beneluksie asortymentem ATEX, dzięki czemu naszym sprzętem można bezpiecznie posługiwać się niemal w każdej sytuacji.

Praca 24/7

Abird specjalizuje się w obsłudze projektów turnaround. Dbamy o to, by wszystkie niezbędne materiały były dostępne i zainstalowane na czas. W tym celu organizujemy też okresowe magazyny. W ten sposób sprzęt jest stale dostępny, a jego administracja i kontrole odbywają się w jednym miejscu. Dzięki temu redukujemy do minimum opóźnienia z powodu przerw spowodowanych dostępnością.

Formuła one-stop-shop

Specjalistyczna flota Abird może z łatwością zostać rozszerzona o urządzenia z portfolio Boels. Mogą to być np. tymczasowe zakwaterowanie, rejestracja i kontrola dostępu oraz zabezpieczenie terenu. We wszystkich sprawach można zwracać się do jednego punktu kontaktowego doskonale zorientowanego w rynku. W ten sposób oferujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego projektu przemysłowego.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • znajomość przepisów i regulacji prawnych dotyczących przemysłu;
  • zawsze pewne rozwiązanie w zakresie wynajmu przemysłowego;
  • szybkość i elastyczność działania;
  • największy asortyment Ex w Europie;
  • zawsze certyfikowany sprzęt.
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera