Logowanie Rejestracja

Geo & Safety  

Pomiary, testy, bezpieczna praca

Boels Geo & Safety to specjalista w dziedzinie profesjonalnej aparatury pomiarowo-geodezyjnej i badawczej oraz produktów zapewniających bezpieczniejsze warunki pracy.

Od dalmierza laserowego po GPS
Tak wyjątkowy asortyment aparatury pomiarowej oferuje tylko Boels. W tym roku uzupełniliśmy naszą ofertę o: lasery multicross, detektory wielogazowe oraz nową generację tachimetrów robotycznych oraz systemów GPS sterowanych za pomocą tabletu z systemem Windows.

Pozostałe specjalizacje
Boels Geo & Safety oferuje na sprzedaż i na wynajem bogaty asortyment kamer termowizyjnych, wykrywaczy wycieku gazu oraz mierników CO i jakości powietrza IAQ, luksomierzy, higrometrów i termometrów. Boels Geo & Safety posiada w ofercie również profesjonalne radiotelefony.

Shortlease – tachimetry i GPS
Rozwiązanie wynajmu długoterminowego, które oferuje Boels, doskonale sprawdza się w przypadku tachimetrów i systemów GPS. Nie trzeba martwić się o naprawy, konserwację, aktualizację, wymianę podczas awarii, ubezpieczenia i opłaty. Doświadczenie uczy, że jest to korzystniejsze finansowo niż zakup.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Bezpośrednia pomoc telefoniczna i praktyczne rozwiązania od naszych profesjonalnych doradców! Zapewniamy szkolenia, po których można od razu rozpocząć pracę: krótki czas trwania, atrakcyjne ceny, pełne zorientowanie na praktyce zawodowej oraz struktura dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Numer 1 w dziedzinie rozwiązań pomiarowych!

Serwis
Boels Geo & Safety dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym i największym w Europie działem serwisu zajmującym się konserwacją aparatury pomiarowo-geodezyjnej i badawczej. Urządzenia wymienione w tym rozdziale poddawane są fachowej konserwacji i kalibracji. Oprócz tego mogą Państwo zwracać się do nas z własnymi przyrządami. Boels to właściwy adres, jeśli chodzi o konserwację różnych urządzeń, począwszy od tachimetrów po lasery, a także od radiotelefonów po kamery termowizyjne. Wyspecjalizowane oddziały Geo & Safety wyposażone są w systemy kontrolne, dzięki którym mogą Państwo darmowo sprawdzić swój laser lub niwelator. Wsparcie tym oddziałom zapewnia siedziba główna w Andelst.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • Największy w Europie dział serwisu z ponad 35-letnim doświadczeniem
  • Wysoka jakość i wyjątkowa obsługa
  • Szybki czas serwisowania
  • Atestowanie urządzeń ładujących zgodnie z normą NEN3140
  • Certyfikat w pakiecie
  • Możliwość udostępnienia urządzeń zastępczych podczas napraw
  • Jeden punkt konsultacyjny: od gwoździarek po najnowocześniejsze tachimetry laserowe i systemy GPS
  • Autoryzowane Centrum Serwisowe Leica Geosystems & Mikrofyn
  • Oddział zawsze w pobliżu
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera