Logowanie Rejestracja

Fencing  

Boels Fencing jest specjalistą w dostarczaniu różnego rodzaju ogrodzeń, które mogą być wykorzystywane do odgradzania terenu lub regulowania dużego przepływu osób. Nasze ogrodzenia doskonale nadają się zarówno na imprezy jak i na budowy.
Jako Boels Fencing specjalizujemy się w sprawnym i profesjonalnym transporcie oraz montażu i demontażu tych ogrodzeń.

Imprezy

Na potrzeby imprez Boels Fencing oferuje różnorodne ogrodzenia i akcesoria. Unikalnym rozwiązaniem są nasze skrzynie transportowe opracowane specjalnie na imprezy. Skrzynie te zawierają wszystko, czego Państwo potrzebują do określonej długości ogrodzenia. Skrzynia transportowa zawiera 29 ogrodzeń, w tym niezbędne akcesoria, takie jak bloki i sprzęt do stabilnego kotwiczenia ogrodzeń.

Unikalne są także nasze kolorowe plandeki do ogrodzeń imprezowych, dostępne w 10 różnych kolorach.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa osób odwiedzających Państwa imprezę możemy zaoferować różne rodzaje barierek. Oferujemy na przykład szeroki asortyment barierek anty-tłum i scenicznych.
Nowością w naszym asortymencie są bariery przeciwko pojazdom, które uniemożliwiają niechcianym pojazdom wjazd na teren Państwa imprezy.

Budownictwo

Naturalne jest, że chcą Państwo właściwie zamykać swój plac budowy, zarówno dla bezpieczeństwa otoczenia, jak i ochrony cennego sprzętu oraz maszyn. Boels Fencing oferuje szeroką gamę systemów ogrodzeń dla placów budowy. Znajdą Państwo u nas także ogrodzenia pół-stałe, które dodatkowo są mocno zakotwiczane (w ziemię).

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Zamów katalog tutaj

Sprawdź naszą pełną ofertę
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera