Logowanie Rejestracja

Construction Equipment  

Przenosić góry pracy z Boels Construction Equipment

Boels Construction Equipment (CE) to Twój dostawca, specjalizujący się w wynajmie koparek bez operatora do wykonywania robót ziemnych, drogowych i wodnych oraz prac rozbiórkowych. Oddziały Boels CE, oprócz standardowego asortymentu przeznaczonego na wynajem, specjalizują się również w dostarczaniu i konserwacji koparek. Oddziały Boels CE prowadzą wynajem szerokiego asortymentu (ciężkiego) sprzętu budowlanego, takiego jak stabilizatory gruntu, kompletny pakiet walców ogumionych, walców tandemowych, ładowarek kołowych i żurawi gąsienicowych o udźwigu do 25 ton.

Marki wyłącznie najwyższej klasy!
Praca z urządzeniami dostarczanymi przez Boels CE umożliwia pracę z użyciem sprzętu najwyższej klasy. Komatsu, JCB, Kubota, Bomag... Nowo używane maszyny tych doskonałych i wyjątkowo niezawodnych marek są do dyspozycji. Krótko mówiąc: Boels Construction Equipment zapewnia uniwersalne, elastyczne i oszczędne rozwiązania. Specjaliści od robót ziemnych korzystają z maszyn firmy Boels.

Boels CE oferuje wszystko w jednym miejscu
W specjalistycznych oddziałach Boels CE znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz podczas robót ziemnych. W razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy konsultanta, który pomoże Ci od początku do końca i zapewni kompletny sprzęt na potrzeby każdego projektu. My służymy poradami i sprzętem – Ty przenosisz góry! Boels CE to najszybszy, najsolidniejszy i najskuteczniejszy partner, który oferuje odpowiednie maszyny do każdego zadania!
Rozwiązania „na miarę”
Dostosowanie rozwiązań do potrzeb klientów jest priorytetem Boels CE. Chcesz wiedzieć wszystko na temat sezonowego wynajmu, leasingu krótkoterminowego i maszyn z logo Twojej firmy lub w firmowych kolorach? Skontaktuj się z jednym z oddziałów CE.

Kliknij tu, aby przejść do danych kontaktowych najbliższego oddziału CE.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Korzyści

  • Wyłącznie najlepsze marki
  • Zawsze nowo używane maszyny
  • Rozwiązania „szyte na miarę”
  • Duży asortyment
  • Wszystko w jednym miejscu
  • Wynajem sezonowy i krótkoterminowy
Zamów katalog
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera