Logowanie Rejestracja

Climate Control  

Za gorąco? Za zimno? Zbyt wilgotno? Zadzwoń do Boels Climate Control!

Boels Climate Control jest specjalistą w dziedzinie profesjonalnego chłodzenia, wentylacji, osuszania, nawilżania i ogrzewania pomieszczeń.

Boels Climate Control dostarcza, instaluje i konserwuje urządzenia do (czasowego) zarządzania klimatem. Posiadając w asortymencie aparaty, takie jak nagrzewnice, klimatyzatory, osuszacze budowlane, nawilżacze, wentylatory i instalacje wyciągowe, możemy zaproponować rozwiązanie każdego problemu związanego z klimatem. Boels Climate Control wynajmuje szeroki asortyment akcesoriów, takich jak butle gazowe, zbiorniki na paliwo, rozdzielacze powietrza, przewody powietrza i aparaturę pomiarową, które są całkowicie dostosowane konkretnych potrzeb. Znajdziemy szybkie i odpowiednie rozwiązanie, aby mogli Państwo poświęcić całą swoją uwagę na prowadzenie głównej działalności.

Ogrzewanie
Oferujemy nie tylko odpowiednie ogrzewanie do każdego typu projektu, ale również zdejmujemy z Państwa ciężar wszystkich problemów. Obsługa obejmuje wyspecjalizowany zespół techników Climate, którzy nie tylko zajmują się montażem u klienta (np. dużych projektów budowlanych), ale również w pełni sterują tymi instalacjami.

Profesjonalne nagrzewnice zapewniają natychmiast wydajne ciepło, w celu stworzenia przyjemnego klimatu i regulacji wilgotności pomieszczeń/produktów.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Zamów katalog tutaj

Zamówienie

Ogrzewanie

modules/pages/specialisms/dieselheaters@2x

Zasilana pośrednio nagrzewnica olejowa 385 kW

Przeglądaj

Kotły

modules/pages/specialisms/boilers@2x

Kocioł mobilny 300 kW

Przeglądaj

Chłodzenie

modules/pages/specialisms/airconditioning@2x

Klimatyzator 50 kW

Przeglądaj

Wentylacja

modules/pages/specialisms/radiaalventilatoren@2x

Wentylator promieniowy

Przeglądaj

Osuszanie

modules/pages/specialisms/condensatiedrogers@2x

Osuszacz kondensacyjny 450 l

Przeglądaj

Neutralizacja zapachów

modules/pages/specialisms/geurneutralisator@2x

Neutralizator zapachów

Przeglądaj
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera