Logowanie Rejestracja

Air  

Boels Air wynajmuje sprężarki do zastosowań przemysłowych, zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle petrochemicznym oraz spożywczym.

Do sprężarek napędzanych silnikiem diesla może zostać podłączony zewnętrzny zbiornik paliwa. Na życzenie zapewnimy Państwu także instalację sprężonego powietrza i zajmiemy się zarządzaniem paliwem. Sprężarki o większej wydajności są wyposażone w podwozie terenowe. Ponieważ mogą istnieć duże różnice między różnymi typami sprężarek oraz ich zastosowaniami, z przyjemnością udzielimy Państwu indywidualnej porady. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Ponadto oferujemy chłodnice powietrza. Istnieje możliwość wybrania wolnostojącej chłodnicy, jeśli na końcu instalacji występuje zbyt dużo wilgoci. Chłodnice wolnostojące chłodzą sprężone powietrze do temperatury o 10°C wyższej niż temperatura powietrza na zewnątrz. W celu dalszego osuszania odsyłamy Państwa do osuszaczy adsorpcyjnych. Zapraszamy do skorzystania z porad naszych ekspertów!

Produkty z piktogramem Boels Air są dostępne wyłącznie w naszych wyspecjalizowanych oddziałach. Listę tych oddziałów znajdą Państwo poniżej.

W celu informacji lub

Porady dostosowanej

Zamów katalog tutaj

Zamówienie
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera