Logowanie Rejestracja

Showcases

Boels at Brexit car parks around ferry terminals

On behalf of Van Mourik, Boels Rental has set up four temporary Brexit parking locations near the ferry terminals in the Rotterdam port area.

Temperatura pomieszczeń przywrócona w krótkim czasie

Zeszłej zimy duża firma skontaktowała się z Boels One Call, pytając, czy Boels może pomóc jej w ogrzaniu budynku firmy. Stała instalacja grzewcza uległa awarii i pilnie potrzebne było tymczasowe rozwiązanie.

Stawiający na zrównoważone rozwiązania Graz jest gotowy na zieloną przyszłość

W czasach, gdy coraz częściej na własnej skórze doświadczamy skutków zmian klimatu, inicjatywy związane ze zrównoważonym rozwojem są ważniejsze niż kiedykolwiek. Helios jest na to dobrym przykładem. Ten austriacki projekt – unikalny w skali Europy – łączy ciepło pochodzące z energii słonecznej i gazu wysypiskowego z dużymi możliwościami magazynowania. Ogromna operacja, na potrzeby której budowana jest wielkoformatowa instalacja do pozyskiwania słonecznej energii termicznej z 2 tys. m² paneli słonecznych. Pozyskana energia przekazywana jest bezpośrednio do miejskiej sieci ciepłowniczej w Grazu.

Budowa nowego kompleksu apartamentowego w Valkenswaard

Na potrzeby budowy nowoczesnego kompleksu apartamentowego w brabanckim Valkenswaard były potrzebne między innymi kotły w celu szybkiego oraz wydajnego suszenia posadzek betonowych i jastrychowych. Cały kompleks składa się łącznie z trzydziestu ośmiu apartamentów. W sześciu z nich posadzki zostały już wysuszone za pomocą trzech mobilnych kotłów 22 kW. Wykonawca tego projektu, Bots Bouwgroep, doskonale wiedział, jakiemu specjaliście może zaufać: swojemu niezawodnemu partnerowi Boels Rental.

Wykorzystanie sprzętu Boels przy przebudowie supermarketów

Podczas przebudowy supermarketów firma wykonawcza Fried van de Laar korzysta ze sprzętu na wynajem swojego stałego dostawcy: Boels Rental.

Wsunięcie i połączenie mostu Noorderbrug w Maastricht

W sierpniu 2017 r. w Maastricht do istniejącego mostu została podłączona nowa część Noorderbrug. Wykonawca tego projektu, Strukton Civiel Projecten B.V., za pomocą sprzętu Boels Rental zapewnił realizację tej imponującej operacji w ciągu dwóch tygodni.

Projekt zgodny z rozkładem

Remont i odnowienie wszystkich peronów na stacji kolejowej Venlo-Blerick (Holandia) podlegało ściśle określonym terminom i surowym warunkom. Klient, Knipscheer Rail-Infra B.V., potrzebował z tego względu dostawcy, który mógłby optymalnie wykonywać swoją pracę pod presją czasu.

Przekształcenie dawnej lokomotywowni

Przekształcenie byłej lokomotywowni za dworcem centralnym jest uważane za jeden z najbardziej prestiżowych projektów Tilburga. „Przywraca to miastu część jego historii”, wyjaśnia entuzjastycznie Nick Welten, kierownik działu obsługi klienta w Boels. „To właśnie sprawiło, że projekt był tak wyjątkowy. Stało się tak również za sprawą współpracy z głównym wykonawcą BINX Smartility, to prawdziwe partnerstwo”.

be-MINE

Kopalnia w Beringen (Belgia) z powierzchnią 100 000 m² jest największym dziedzictwem przemysłu we Flandrii. Pod nazwą be-MINE kryje się przebudowa 32 hektarów w teren łączący życie, zakupy i rekreację. Przedsiębiorstwa budowlane Van Roey Groep i Democo utworzyły specjalnie na potrzeby tego trwającego 10 lat projektu stowarzyszenie handlowe THV Mijnbouw.

Remont mostu Zeelandbrug

Spośród 54 filarów pod ponad pięciokilometrowym mostem Zeelandbrug – pomnikiem narodowym od 2015 roku – 33 zostały w ubiegłym roku pokryte nową warstwą farby. Pozostałe 21 filarów zostanie odnowionych w 2019 roku. Ogrom pracy malarskiej został wykonany w ciągu trzech miesięcy przez specjalny zespół wykonawców firmy Gebr. Van Kessel, oddziału Koninklijke VolkerWessels.

Boels oświetla prace w tunelu Westerschelde

W nocy z wtorku 30 maja na środę 31 maja 2017 r. tunel Westerschelde (Holandia) został całkowicie zamknięty dla ruchu w ramach corocznych prac konserwacyjno-remontowych. Czas był tutaj ważnym czynnikiem: Westerscheldetunnel Maintenance miało zaledwie sześć godzin na wykonanie zadania. Ostro? Tak, ale do zrealizowania. Za pomocą sprzętu i logistycznego planowania Boels Rental pożądany rezultat został osiągnięty w wyznaczonym terminie.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera