Logowanie Rejestracja

Showcases

Temperatura pomieszczeń przywrócona w krótkim czasie

Zeszłej zimy duża firma skontaktowała się z Boels One Call, pytając, czy Boels może pomóc jej w ogrzaniu budynku firmy. Stała instalacja grzewcza uległa awarii i pilnie potrzebne było tymczasowe rozwiązanie.

Stawiający na zrównoważone rozwiązania Graz jest gotowy na zieloną przyszłość

W czasach, gdy coraz częściej na własnej skórze doświadczamy skutków zmian klimatu, inicjatywy związane ze zrównoważonym rozwojem są ważniejsze niż kiedykolwiek. Helios jest na to dobrym przykładem. Ten austriacki projekt – unikalny w skali Europy – łączy ciepło pochodzące z energii słonecznej i gazu wysypiskowego z dużymi możliwościami magazynowania. Ogromna operacja, na potrzeby której budowana jest wielkoformatowa instalacja do pozyskiwania słonecznej energii termicznej z 2 tys. m² paneli słonecznych. Pozyskana energia przekazywana jest bezpośrednio do miejskiej sieci ciepłowniczej w Grazu.

Budowa nowego kompleksu apartamentowego w Valkenswaard

Na potrzeby budowy nowoczesnego kompleksu apartamentowego w brabanckim Valkenswaard były potrzebne między innymi kotły w celu szybkiego oraz wydajnego suszenia posadzek betonowych i jastrychowych. Cały kompleks składa się łącznie z trzydziestu ośmiu apartamentów. W sześciu z nich posadzki zostały już wysuszone za pomocą trzech mobilnych kotłów 22 kW. Wykonawca tego projektu, Bots Bouwgroep, doskonale wiedział, jakiemu specjaliście może zaufać: swojemu niezawodnemu partnerowi Boels Rental.

Wykorzystanie sprzętu Boels przy przebudowie supermarketów

Podczas przebudowy supermarketów firma wykonawcza Fried van de Laar korzysta ze sprzętu na wynajem swojego stałego dostawcy: Boels Rental.

Wsunięcie i połączenie mostu Noorderbrug w Maastricht

W sierpniu 2017 r. w Maastricht do istniejącego mostu została podłączona nowa część Noorderbrug. Wykonawca tego projektu, Strukton Civiel Projecten B.V., za pomocą sprzętu Boels Rental zapewnił realizację tej imponującej operacji w ciągu dwóch tygodni.

Projekt zgodny z rozkładem

Remont i odnowienie wszystkich peronów na stacji kolejowej Venlo-Blerick (Holandia) podlegało ściśle określonym terminom i surowym warunkom. Klient, Knipscheer Rail-Infra B.V., potrzebował z tego względu dostawcy, który mógłby optymalnie wykonywać swoją pracę pod presją czasu.

Przekształcenie dawnej lokomotywowni

Przekształcenie byłej lokomotywowni za dworcem centralnym jest uważane za jeden z najbardziej prestiżowych projektów Tilburga. „Przywraca to miastu część jego historii”, wyjaśnia entuzjastycznie Nick Welten, kierownik działu obsługi klienta w Boels. „To właśnie sprawiło, że projekt był tak wyjątkowy. Stało się tak również za sprawą współpracy z głównym wykonawcą BINX Smartility, to prawdziwe partnerstwo”.

be-MINE

Kopalnia w Beringen (Belgia) z powierzchnią 100 000 m² jest największym dziedzictwem przemysłu we Flandrii. Pod nazwą be-MINE kryje się przebudowa 32 hektarów w teren łączący życie, zakupy i rekreację. Przedsiębiorstwa budowlane Van Roey Groep i Democo utworzyły specjalnie na potrzeby tego trwającego 10 lat projektu stowarzyszenie handlowe THV Mijnbouw.

Remont mostu Zeelandbrug

Spośród 54 filarów pod ponad pięciokilometrowym mostem Zeelandbrug – pomnikiem narodowym od 2015 roku – 33 zostały w ubiegłym roku pokryte nową warstwą farby. Pozostałe 21 filarów zostanie odnowionych w 2019 roku. Ogrom pracy malarskiej został wykonany w ciągu trzech miesięcy przez specjalny zespół wykonawców firmy Gebr. Van Kessel, oddziału Koninklijke VolkerWessels.

Boels oświetla prace w tunelu Westerschelde

W nocy z wtorku 30 maja na środę 31 maja 2017 r. tunel Westerschelde (Holandia) został całkowicie zamknięty dla ruchu w ramach corocznych prac konserwacyjno-remontowych. Czas był tutaj ważnym czynnikiem: Westerscheldetunnel Maintenance miało zaledwie sześć godzin na wykonanie zadania. Ostro? Tak, ale do zrealizowania. Za pomocą sprzętu i logistycznego planowania Boels Rental pożądany rezultat został osiągnięty w wyznaczonym terminie.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera