Logowanie Rejestracja

Boels Rental jest jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się wynajmem maszyn, narzędzi, kontenerów i wyposażenia do organizacji imprez w Europie.

Pierre Boels jr pracuje od 1980 r. w firmie założonej przez jego ojca w 1977 r. Od 1996 r. kieruje na stałe przedsiębiorstwem, które pod jego rządami osiągnęło niespotykany wręcz rozwój: od 20 filii w 3 krajach do prawie  filii na terenie  państw.Od 1996 r. kieruje na stałe przedsiębiorstwem, które pod jego zarządem osiągnęło niespotykany wręcz rozwój: od 20 filii w 3 krajach do niemal 430 filii na terenie 11 państw. Ten olbrzymi postęp opierał się na autonomicznym rozwoju, lecz również na różnego rodzaju przejęciach strategicznych i prowadził co pięć lat do podwojenia obrotu. Tym samym Boels Rental jest jednym z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się wynajmem.

Boels wynajmuje prawie wszystko. Boels Rental jest przede wszystkim firmą wszechstronną.

Jednak Boels Rental przez długie lata pracował intensywnie nad wyodrębnieniem własnych, wyspecjalizowanych dywizji.

W skład Boels Rental wchodzi np.10 oddziałów, które zajmują się organizacją placu budowy, ukierunkowanych całkowicie na asortyment wind budowlanych, a także kontenery do czasowego zakwaterowania. Boels ma ambicję być dla firm budowlanych czymś więcej niż wyłącznie dostawcą. Przedsiębiorstwo dąży do rozszerzenia stosunków z klientami do rangi partnera outsourcingowego, któremu można powierzyć pełną obsługę materiałową.

Już od niemal trzydziestu lat Boels wynajmuje także sprzęt umożliwiający organizację udanych imprez. Począwszy od designerskich mebli i artykułów dekoracyjnych oraz dobranej z najdrobniejszymi szczegółami zastawy stołowej po systemy bufetowe i profesjonalne urządzenia kuchenne. Dział Portable Kitchens (Przenośnych Kuchni) oferuje przenośne kuchnie, kontenery chłodnicze i urządzenia kuchenne dla hoteli, szpitali, wojska i do organizacji dużych imprez.

Oprócz tego Boels Rental współpracuje od ponad 15 lat z renomowanymi sieciami marketów budowlanych w kraju i za granicą. Markety budowlane chcą się wyróżniać pod względem obsługi. Wynajem maszyn i narzędzi stanowi przy tym ważny element.

Wynajem maszyn jest i pozostanie kluczową działalnością Boels Rental. Z ponad 430 oddziałów w Holandii, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Austrii, Czechach, Polsce, we Włoszech, na Słowacji i w Szwajcarii Boels wynajmuje najnowocześniejsze i najnowsze maszyny oraz narzędzia.

Oczywiście asortyment wynajmowanych produktów jest stale rozszerzany i uzupełniany, tak by umożliwić niezmiennie pracę na najlepszym sprzęcie i w idealny sposób dopasować się do potrzeb klientów. Grupując asortyment produktów pod względem specjalizacji, firma jest w stanie w jeszcze wydajniejszy sposób koordynować swoją znajomość produktów i swe usługi. Wyspecjalizowane oddziały świadczą usługi doradcze i pomoc przy projektach w następujących specjalizacjach: Construction Equipment (Sprzęt Budowlany), Podnośniki, Lifting and Materials Handling (Urządzenia dźwigowe i transportowe), Organizacja placu budowy, Site Accommodation (Kontenery do różnych zastosowań), Windy budowlane, Geo & Safety (Geotechnika i bezpieczeństwo), Power (Zasilanie), Rail Equipment (Sprzęt na potrzeby budownictwa kolejowego), Climate Control (Klimatyzacja) oraz Roboty betoniarskie.

Do każdego produktu firma oferuje naturalnie doskonałą obsługę. Zaletą serwisu jest m.in. jeden numer telefonu (Customer Care Center), z ewentualnie stałą osobą kontaktową, niezależnie od tego, co chcą Państwo wynająć, a także możliwość zlecenia profesjonalnych i certyfikowanych szkoleń i ćwiczeń dla pracowników danego przedsiębiorstwa poprzez Boels Training.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera