Logowanie Rejestracja
01 marca 2019

Inspirujące, łączące i innowacyjne. Tegoroczna edycja Boels Innovation Days, która odbyła się w Sittard w dniach od 19 do 22 lutego 2019 roku, zapisuje się w historii jako bardzo udana.

Budynki przemysłowe na terenie dawnej fabryki Philipsa, gdzie wcześniej na linii montażowej wykonywano ekrany telewizyjne, zostały specjalnie zaprojektowane na czas trwania Innovation Days jako tymczasowa sala wystawowa z najnowocześniejszymi gadżetami technicznymi m.in. w zakresie maszyn.

Ponad 800 pracowników Boels mogło na własne oczy zobaczyć nowości, a eksperci udzielali wyjaśnień i udostępniali dokumentację.

„Boels rozwija się w takim tempie, że wyzwaniem jest informowanie wszystkich członków organizacji o najnowszych osiągnięciach”, powiedział Phil Houbiers, kierownik projektu w ramach Boels Rental event.

„Innovation Days są do tego odpowiednią okazją. Zapraszając do Sittard kolegów z 11 krajów współpracujących z Boels, jesteśmy w stanie pokazać im, jakie nowe produkty i maszyny mamy w swojej ofercie”.

Jesteś zainteresowany Innovation Days? Kliknij tutaj, aby poczuć atmosferę

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera