Logowanie Rejestracja
17 kwietnia 2018

Bezpieczeństwo zajmuje w Boels Rental bardzo wysoką pozycję!

Od tej pory Boels Rental dostarcza standardowo do wynajmowanych podnośników uprząż bezpieczeństwa. Z tego względu nie muszą już Państwo przy swoim wynajmie zamawiać osobno uprzęży bezpieczeństwa. Boels Rental bierze w ten sposób na siebie odpowiedzialność jako Partner in Safety. Ta usługa dodatkowa obowiązuje we wszystkich krajach, w których wynajmujemy podnośniki.

Safety first

Prowadzimy politykę „safety first” i chcemy, aby mogli Państwo pracować w 100% bezpiecznie ze wszystkimi oferowanymi przez nas maszynami. Praca z podnośnikiem jest absolutnie bezpieczna, pod warunkiem że podjęte zostały odpowiednie środki, a operator stosuje się do przepisów bezpieczeństwa. W przypadku niektórych podnośników, takich jak podnośniki nożycowe, zaleca się stosowanie uprzęży bezpieczeństwa. W przypadku innych podnośników, takich jak podnośnik teleskopowy, jest to nawet obowiązkowe. Jednak na rynku maszyn do wynajmu dostarczanie podnośników standardowo z uprzężą bezpieczeństwa nie jest takie oczywiste. W tym momencie czynimy ten krok.

Partner in Safety

Jako Partner in Safety nieustannie poszukujemy nowych metod, aby odciążać Państwa w zakresie bezpieczeństwa. Dlatego nasz specjalny dział szkoleniowy Boels Training oferuje również praktyczne szkolenia IPAF z obsługi podnośników, podczas którego

w ciągu jednego dnia uzyskują Państwo uznawany na całym świecie certyfikat IPAF. Standardowe dostarczanie uprzęży bezpieczeństwa stanowi rozszerzenie naszego całościowego świadczenia usług z zakresu bezpieczeństwa.

Wolny wybór

Uprząż bezpieczeństwa jest dostarczana w specjalnie zaprojektowanym sealbagu. Jeżeli sealbag nie został otwarty, koszt uprzęży nie zostanie naliczony. W ten sposób klient zawsze ma wybór, czy chce użyć uprzęży czy nie.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera