Logowanie Rejestracja
08 April 2017

Boels Rental jest dumnym partnerem Amstel Gold Race, renomowanego klasyka kolarskiego, przyciągającego corocznie tysiące kibiców kolarstwa do Valkenburga. W następny weekend, w sobotę 15 i w niedzielę 16 kwietnia, ponownie rozegrana zostanie 52. edycja tego słynnego wyścigu. Nie przegap tego!

Kolarstwo jest wielką pasją Boels. Wartości takie jak duch zespołowy, poświęcenie i determinacja pasują idealnie do naszych własnych ambicji sportowych. Bardzo przemawia do nas, firmy prowadzącej międzynarodową działalność w zakresie wynajmu, sposób, w jaki ogromy wysiłek przekuwa się we wspaniałe osiągnięcia, a ciężka praca zostaje nagrodzona.

Sport wyczynowy jest więc częścią DNA Boels, firmy, która z ponad 350 oddziałami i ponad 3000 pracownikami w 10 europejskich krajach zawsze chce być numerem 1 w wynajmie. I tak oto jesteśmy dumnym głównym sponsorem najlepszej ekipy kolarskiej świata: Boels-Dolmans Cycling Team. Podczas tej pierwszej od 2003 roku żeńskiej edycji Amstel Gold Race o zwycięstwo będzie walczyć również nasza międzynarodowa żeńska ekipa kolarska!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera