Logowanie Rejestracja
07 czerwca 2016

Boels Rental przejął 1 czerwca placówki Kuhn w Zurychu i Bazylei. Szwajcaria jest teraz dziesiątym europejskim krajem, w którym Boels jest aktywny na rynku wynajmu B2B, posiadając tam własne oddziały.

Możliwość uruchomienia działalności bezpośrednio z istniejących placówek pozwoliła Boels Rental na bezpieczny start w Szwajcarii. Umożliwia to międzynarodowej firmie prowadzącej działalność w zakresie wynajmu już od pierwszego dnia zawierać umowy z klientami biznesowymi. W nadchodzących miesiącach Boels będzie dalej rozszerzać asortyment, by ostatecznie móc oferować w Szwajcarii pełen asortyment firmy Boels.

Potencjał
„Dwa nowe oddziały w Zurychu i Bazylei posiadają bardzo duży potencjał. Boels chciał już od dawna wystartować w Szwajcarii, jednak znalezienie odpowiednich lokalizacji jest tam odrobinę trudniejsze niż w pozostałych częściach Europy. Ponadto oddziały w Zurychu i Bazylei położone są w najsilniejszych gospodarczo regionach Szwajcarii” – mówi z zadowoleniem Dyrektor Generalny Pierre Boels.

Rynek szwajcarski
Szwajcaria nie jest dla Boels Rental nieznanym terytorium. Wszakże już od dłuższego czasu Boels obsługuje szwajcarski rynek DIY poprzez swoją formułę shop-in-shop i od wielu lat współpracuje z renomowanymi sieciami marketów budowlanych w Szwajcarii. Z tą wiedzą i doświadczeniem Boels wkracza teraz na szwajcarski rynek profesjonalny. Zaletą jest również to, że otacza się przy tym krajami, w których już od dawna prowadzi działalność, takimi jak Niemcy, Austria i Włochy.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera