Logowanie Rejestracja
01 kwietnia 2016

Boels Rental to jedna z czołowych europejskich firm zajmujących się wynajmem maszyn i narzędzi budowlanych. Dzisiaj ta międzynarodowa firma, posiadająca ponad 350 oddziałów w dziewięciu krajach, w tym również w Polsce, prezentuje całkowicie nową edycję corocznego katalogu  zatytuowanego „Katalog Wynajmu Boels 2016/2017”. Katalog ma szczególne znaczenie dla profesjonalistów z branży budowlanej i branż pokrewnych, gdyż stanowi przegląd szerokiej gamy asortymentu, obejmującego ponad 2500 maszyn i narzędzi.

Katalog wynajmu firmy Boels już od lat stanowi pomocne narzędzie dla profesjonalistów wynajmujących sprzęt budowlany, gdyż oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego projektu, każdego sektora i każdej specjalności. Z katalogiem wynajmu zawsze i wszędzie fachowcy mają właściwy sprzęt w zasięgu ręki. Wynajem ma dla profesjonalistów znacznie więcej zalet niż zakup. Wynajmując mogą zawsze dysponować odpowiednim sprzętem, gdziekolwiek i kiedykolwiek go potrzebują. Boels Rental maksymalnie upraszcza wynajem. Możliwy jest wynajem przez stronę internetową www.boels.com, telefonicznie, poprzez aplikację Boels lub bezpośrednio w jednym z oddziałów firmy. Bazując na wieloletnim doświatczeniu i zawsze profesjonalnym podjeściu firma Boels Rental zapewnia swoim klientom jak najlepsze doświadczenia z wynajmem.

Więcej niż tylko wynajem
W katalogu wynajmu profesjonaliści odnajdą różne specjalistyczne rozwiązania dotyczące zarówno wiercenia jak i rozbiórki, ale także energi i oświetlenia. Ponadto Boels Rental oferuje rozwiązania kompleksowe, gdyż zapewnia nie tylko  właściwy sprzęt, ale w razie konieczności również trasport sprzętu.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera