Logowanie Rejestracja

Dziesiąty europejski kraj zasila dział maszyn Boels

Boels Rental przejął 1 czerwca placówki Kuhn w Zurychu i Bazylei. Szwajcaria jest teraz dziesiątym europejskim krajem, w którym Boels jest aktywny na rynku wynajmu B2B, posiadając tam własne oddziały.

Przeczytaj cały tekst

Boels Rental prezentuje nowy katalog wynajmu

Boels Rental to jedna z czołowych europejskich firm zajmujących się wynajmem maszyn i narzędzi budowlanych. Dzisiaj ta międzynarodowa firma, posiadająca ponad 350 oddziałów w dziewięciu krajach, w tym również w Polsce, prezentuje całkowicie nową edycję corocznego katalogu  zatytuowanego „Katalog Wynajmu…

Przeczytaj cały tekst

Nowy i dostępny online: Boels Rental Magazine 2016

Nowe wydanie Boels Rental Magazine ujrzało światło dzienne. Boels Rental Magazine jest rocznikiem dla partnerów firmy Boels, oferującym możliwość poznania naszego przedsiębiorstwa od przysłowiowej kuchni. Magazyn jest wysyłany klientom biznesowym Boels Rental na terenie Europy.

Przeczytaj cały tekst

Nowy adres oddziału firmy Boels Warszawa-Bemowo

Przeprowadzamy się z naszej siedziby w Kolonii Mrokowskiej przy ul. Ogrodowej 34.Od dnia 18 grudnia będzie można nas znaleźć w nowym miejscu w Warszawiena Bemowie przy ul. Połczyńskiej 114A. Mamy nadzieję już wkrótce powitaćPaństwa w naszej nowej siedzibie.

Przeczytaj cały tekst

Boels dokonuje piątego przejęcia w tym roku

w lipcu 2015 r. Boels Rental przejął skandynawskie przedsiębiorstwo ToolMatic i belgijską firmę RACOR. Wcześniej w tym roku Boels przejął już Port-o-Let (NL), Drott (AT) oraz Yellow Rental (NL). Na skutek powyższych przejęć Boels Rental jest aktywny w 14 krajach…

Przeczytaj cały tekst

Boels rozszerza asortyment o nowe modele wind towarowo-osobowych GEDA

Boels Rental zainwestuje w tym roku w nowy model windy towarowo-osobowej (typ 500Z/ZP SL) niemieckiej firmy GEDA.

Przeczytaj cały tekst

Przejęcie Drott przez Boels

Boels Maschinenverleih Österreich GmbH przejął z dniem 1 maja działalność związaną z wynajmem i usługami w Austrii od M.R. Drott GmbH & Co.

Przeczytaj cały tekst

Boels kupuje chwytaki przeładunkowe i sortujące od Kinshofer GmbH

Boels Rental kupił od Kinshofer GmbH szeroki asortyment chwytaków przeładunkowych i sortujących do maszyn od 3,5 do 25 ton. Zakup ten to pierwsza bezpośrednia współpraca z Kinshofer. Dotyczy ona zarówno rozszerzenia, jak i zastąpienia asortymentu maszyn do wynajmu Boels.

Przeczytaj cały tekst

Boels rozszerza swoją flotę o maszyny Bomag

Boels Rental rozszerzył swoją flotę sprzętu do wynajmu o różne produkty firmy Bomag. Chodzi w sumie o ponad 700 maszyn, takich jak zagęszczarki, stopy wibracyjne, zagęszczarki hydrauliczne i walce zagęszczające.

Przeczytaj cały tekst

Nowy katalog

Boels Rental przedstawia dzisiaj nowy „Katalog Wynajmu”. Katalog ten jest niezbędną pozycją w branży budowlanej. Choć istnieje już możliwość wynajmu poprzez stronę boels.com, papierowa wersja katalogu jest niezwykle popularna wśród profesjonalistów poszukujących sprzętu. Nowy „Katalog Wynajmu 2015/2016” oferuje przegląd ponad…

Przeczytaj cały tekst
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera