Logowanie Rejestracja

Otwarcie nowego oddziału w Gdańsk - Kowale

W Gdańsk - Kowale otwarto nowy oddział Boels Rental.Nowa filia w Polsce znajduje się przy ul. Kominkowa 21.

Przeczytaj cały tekst

Boels partnerem 52. edycji Amstel Gold Race

Boels Rental jest dumnym partnerem Amstel Gold Race, renomowanego klasyka kolarskiego, przyciągającego corocznie tysiące kibiców kolarstwa do Valkenburga. W następny weekend, w sobotę 15 i w niedzielę 16 kwietnia, ponownie rozegrana zostanie 52. edycja tego słynnego wyścigu. Nie przegap tego!

Przeczytaj cały tekst

Boels Rental przejmuje Supply UK Group

Boels Rental przejął kompletny kapitał zakładowy Supply UK Group. Supply UK Group jest firmą należącą do pierwszej dziesiątki firm wynajmujących maszyny w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj cały tekst

Dziesiąty europejski kraj zasila dział maszyn Boels

Boels Rental przejął 1 czerwca placówki Kuhn w Zurychu i Bazylei. Szwajcaria jest teraz dziesiątym europejskim krajem, w którym Boels jest aktywny na rynku wynajmu B2B, posiadając tam własne oddziały.

Przeczytaj cały tekst

Boels Rental prezentuje nowy katalog wynajmu

Boels Rental to jedna z czołowych europejskich firm zajmujących się wynajmem maszyn i narzędzi budowlanych. Dzisiaj ta międzynarodowa firma, posiadająca ponad 350 oddziałów w dziewięciu krajach, w tym również w Polsce, prezentuje całkowicie nową edycję corocznego katalogu  zatytuowanego „Katalog Wynajmu…

Przeczytaj cały tekst

Nowy i dostępny online: Boels Rental Magazine 2016

Nowe wydanie Boels Rental Magazine ujrzało światło dzienne. Boels Rental Magazine jest rocznikiem dla partnerów firmy Boels, oferującym możliwość poznania naszego przedsiębiorstwa od przysłowiowej kuchni. Magazyn jest wysyłany klientom biznesowym Boels Rental na terenie Europy.

Przeczytaj cały tekst

Nowy adres oddziału firmy Boels Warszawa-Bemowo

Przeprowadzamy się z naszej siedziby w Kolonii Mrokowskiej przy ul. Ogrodowej 34.Od dnia 18 grudnia będzie można nas znaleźć w nowym miejscu w Warszawiena Bemowie przy ul. Połczyńskiej 114A. Mamy nadzieję już wkrótce powitaćPaństwa w naszej nowej siedzibie.

Przeczytaj cały tekst

Boels dokonuje piątego przejęcia w tym roku

w lipcu 2015 r. Boels Rental przejął skandynawskie przedsiębiorstwo ToolMatic i belgijską firmę RACOR. Wcześniej w tym roku Boels przejął już Port-o-Let (NL), Drott (AT) oraz Yellow Rental (NL). Na skutek powyższych przejęć Boels Rental jest aktywny w 14 krajach…

Przeczytaj cały tekst

Boels rozszerza asortyment o nowe modele wind towarowo-osobowych GEDA

Boels Rental zainwestuje w tym roku w nowy model windy towarowo-osobowej (typ 500Z/ZP SL) niemieckiej firmy GEDA.

Przeczytaj cały tekst

Przejęcie Drott przez Boels

Boels Maschinenverleih Österreich GmbH przejął z dniem 1 maja działalność związaną z wynajmem i usługami w Austrii od M.R. Drott GmbH & Co.

Przeczytaj cały tekst
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera