Logowanie Rejestracja
Niezależnie od tego, czego Państwo potrzebują, Boels Sales ma to w sprzedaży!

Mają Państwo specjalne życzenia, poszukują produktów w sprzedaży hurtowej lub planują inwestycje? Niezależnie od tego, czego Państwo potrzebują, Boels Sales ma to w sprzedaży! Od narzędzi (elektrycznych) po podnośniki, w Boels Sales znajdą Państwo duży wybór maszyn, narzędzi i akcesoriów. W skład asortymentu oferowanego przez nas do sprzedaży wchodzą wyłącznie najlepsze marki, utożsamiane z najwyższą jakością! Prosimy o kontakt z nami, chętnie Państwu doradzimy i przygotujemy indywidualną ofertę.

Wszystko za pośrednictwem jednego punktu koordynacyjnego, oczywiście zawsze zapewniającego fachową wiedzę i porady specjalistów.

W Państwa oddziale Boels:

Oferujemy Państwu dokładnie dobrane produkty, zapewniające optymalną pracę naszych maszyn. Od materiałów eksploatacyjnych takich jak Aspen przez tarcze szlifierskie aż po środki ochrony indywidualnej. Oczywiście artykuły te są dokładnie dopasowane do maszyn z naszej oferty wynajmu. Dzięki temu mogą Państwo znaleźć w naszym oddziale wszystkie maszyny, narzędzia i akcesoria: wszystko w jednym miejscu!

Paliwa
Paliwa
Środki ochrony osobistej
Środki ochrony osobistej
Dłuta
Dłuta
Worki na pył
Worki na pył
Taśmy szlifierskie
Taśmy szlifierskie
Wiertła diamentowe
Wiertła diamentowe
Tarcze diamentowe
Tarcze diamentowe
Tarcze do szlifierek
Tarcze do szlifierek
Środki czyszczące
Środki czyszczące
Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera