Logowanie Rejestracja

5 filarów firmy Boels

pillars/pillars-availability

Dostępność

Dzięki ponad 430 oddziałom z największym asortymentem – również w Twojej okolicy!

Zawsze znajdzie się jakiś oddział Boels w Państwa okolicy. Firma Boels działa w Holandii, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Polsce, Słowacji i we Włoszech!

Długie godziny otwarcia

Pon.-pt.: godz. 07.00-16.00;
Sobota: godz. 08.00-12.30.

Ewentualnie odmienne godziny otwarcia można sprawdzić na stronie Oddziały!

Dowiedz się więcej
pillars/pillars-safety

Bezpieczeństwo

W firmie Boels wynajmujemy sprzęt tylko w jeden sposób: bezpiecznie.

W firmie Boels wynajmujemy sprzęt tylko w jeden sposób: bezpiecznie.

Wszyscy nasi pracownicy dokładają wszelkich starań i są odpowiedzialni za zagwarantowanie bezpieczeństwa sobie, klientom oraz wynajmowanemu sprzętowi.

Cała wiedza firmy Boels jest do Państwa dyspozycji: za pośrednictwem strony internetowe.

Dowiedz się więcej
pillars/pillars-durability

Trwałość

Nawiązując do społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), uważamy, że niezwykle istotne jest ograniczenie wpływu naszej działalności na otoczenie już w ramach działań prewencyjnych.

Nawiązując do społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), uważamy, że niezwykle istotne jest ograniczenie wpływu naszej działalności na otoczenie już w ramach działań prewencyjnych. Dlatego też prowadzimy aktywną politykę w zakresie ochrony środowiska, między innymi korzystając ze zrównoważonych pod względem rozwoju produktów, a tym samym zwiększając możliwość recyklingu. Poza tym nieustannie inwestujemy w nowe urządzenia i technologie testowane pod kątem najostrzejszych wymogów środowiskowych. Firma Boels dokłada starań, aby jej klienci stale dysponowali najnowszym i najbardziej oszczędnym sprzętem bez konieczności jego nabycia. Nasze maszyny dzięki wynajmowi użytkowane są przez niezliczonych profesjonalistów, dzięki czemu zarówno sprzęt, jak i surowce są optymalnie wykorzystywane. Boels Evolution

Dowiedz się więcej
pillars/pillars-addedvalue

Wartość dodana

Wynajem w firmie Boels jest opłacalny nie tylko ze względu na najlepszy sprzęt i najlepszy poziom doradztwa.

Oprócz tego możemy pomóc Państwu również jak najskuteczniej obniżyć koszty transportu, zapewniając oczywiście atrakcyjne stawki wynajmu, ale także usprawniając przebieg wszystkich czynności związanych z wynajmem.

Dowiedz się więcej
pillars/pillars-support

Wsparcie

W firmie Boels można liczyć na wsparcie prawdziwych specjalistów w dziedzinie wynajmu.

Nasi specjaliści zapewniają bezpośrednią pomoc i dokładnie wiedzą, czym się Państwo zajmują i jakie są Państwa potrzeby. Zawsze mogą Państwo zwrócić się do nas po fachową poradę, a kiedy coś jest Państwu potrzebne, jedynym ograniczeniem jest dla nas zasada: „nie można tylko wtedy, kiedy coś nie istnieje”. Spełnimy wszystkie Państwa wymagania. Dzięki temu mogą Państwo zawsze spokojnie kontynuować swoje prace.

Mamy nadzieję na nawiązanie z Państwem długotrwałej współpracy.

Dowiedz się więcej

Kontakt bezpośredni

Skontaktuj się z jednym z naszych pracowników

od poniedziałku do piątku: godz. 7.00-16.00

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera